Besyo

Gizlilik Politikası

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Üçüncü taraf satıcı olarak Google, sitenizde reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır.
Google, DART çerezlerini kullanarak kullanıcılarınıza, sitenize ve İnternet’teki diğer sitelere yaptıkları ziyaretlere dayalı reklamlar sunar.

Besyo.com  kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esaslar dışında hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Besyo.com, kişisel bilgilerinizi korumak adına çeşitli önlemler almaktadır.

Besyo.com, kişisel bilgilerini , reklam, tanıtımı iletişim faaliyetleri yalnızca Google Adsense ve Google Analytics araçlarına paylaşmaktadır.

Besyo.com’a yapılan kötü yorumlar,küfürler ve karalamalar olduğu takdirde gerekli işlemler idari adli kurumla taşınacaktır.

Besyo.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı burada yer alan gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.